Oprawianie w okładkę twardą

Oprawianie w okładkę twardą.

Jeden z najbardziej trwałych, eleganckich i najbezpieczniejszych sposobów oprawiania dokumentów!
System twardych okładek łączonych za pomocą specjalnej metalowej listwy gwarantuje trwałość oprawianych dokumentów. Materiał z którego wykonane są okładki oraz możliwość wyzłocenia dowolnego tekstu sprawia, że Państwa dokumenty staną się eleganckie i oryginalne. Najczęściej używana przy oprawach prac magisterskich, dyplomowych, licencjackich, inżynierskicj, i innych.

Drukowanie

Drukujemy w kolorze oraz czarno - białe . Od formatu A3 do A5. Posiadamy również drukarki laserowe.Wydruki z naszych drukarek stoją na wysokim poziomie gdyż do drukowania używamy tylko i wyłącznie orginalnych tuszy a nie jak większość tego typu placówek zamienników.Wydrukowalismy już wiele prac, zaczynając od dyplomowych i kończąc na doktoranckich.podobno posiadamy ceny konkurencyjne aby tego było mało to ceny u nas są do każdej usługi "ruchome" w zależności od ilości zleconej usługi.

Drukujemy również na foli w kolorze jak i czarno - biało.

Drukowanie wielkoformatowe

Plotowanie. Wydruki wielkoformatowe

Mamy dla Panstwa do zaoferowaniea wydruki jak nazwa sama wskazuje wielkiego formatu czyli do rozmiaru kartki A0 +. Naszą zaletą jest to iż posiadamy najtańsze plotowanie w Raciborzu jeżeli nie w okolicy jeżeli znajdziesz taniej to drugi wydruk kartki na ploterze masz za darmo. Zawsze podchodzimy indywidualnie do ceny za powierzoną nam usługę.

Skanowanie

Skanowanie

Skanowanie dokumentów obejmuje skanowanie wydruków komputerowych, odręcznych notatek, a także wypełnionych ręcznie formularzy oraz rachunków i faktur zewnętrznych, jak również skanowanie dokumentów innych, niż wymienione powyżej. Ale skanowaniem dokumentów jest także skanowanie zdjęć, rysunków lub grafik. Zwłaszcza, gdy skanowane dokumenty to na przykład szablony logo nowej marki firmy albo projekty techniczne nowego wyrobu. Skanowanie dokumentów tego rodzaju jest dla firmy bardzo istotne ze względu na ich bezpieczeństwo.Wszystkie te zeskanowane rzeczy możemy przegrać na płytę CD na pendrive jak wysłąć na pocztę email na rządany adres.

Strona 1 z 3

Tniemy ceny na maX-a

OPRAWIANIE PRAC

od 3 zł


FORMATY A0

od 4 zł


Fotograficzna jakość

- drukowanie na kalce technicznej

- grubość papieru do 420 mg/m2

- druki na foli

- plakaty

- fotografie